חדשות כרמיאל:

עובדות לפני דעות!     פרסומים בסדר תאריכים יורד

top of page 6.4.16  ישיבת מועצת עיריית כרמיאל 3/2016

סרטון הטלויזיה הקהילתית מתעד את מה שנאמר בישיבה:
צילום ועריכה הטלויזיה הקהילתית

תקציר

מועצת העיר אישרה (חרף התנגדות האופוזיציה) העברת שטח באזור התעשייה למנהל מקרקעי ישראל. חשיבותו של השטח הזה הוא פוטנציאל לחיבור אזור התעשייה לכביש 85, בין הכניסה הראשית לעיר לבין הכניסה המזרחית (ליד מרכז ביג).
ראש העירייה לחץ והצליח לקבל אישור של פרוטוקול ישיבת המשנה לועדת כספים שהתכנסה לטענת האופוזיציה במניין חסר וכל זאת בניגוד להוראות החוק.


מועצת עיריית כרמיאל - צילום רשמי של ישיבות קודמות.

top of page 2.3.16  ישיבת מועצת עיריית כרמיאל 2/2016
סרטון הטלויזיה הקהילתית מתעד את מה שנאמר בישיבה:
צילום ועריכה הטלויזיה הקהילתית


תקציר

מישיבת מועצת העיר נעדרו מ"מ ראש העיר, סגניתו והמנכ"ל. הישיבה התקצרה ובמהלכה האופוזיציה הסכימה לדחות את קבלת התשובות לשאילתות למועד אחר.

ראש העירייה הכריז: "הקניות שהעירייה עושה נעשה בכרמיאל. לא ינדדו החוצה, אנחנו חייבים לסייע לכל העסקים בעיר".

תב"רים ופרוטוקולים אושרו פה אחד.

גב' סילבי דסקלו מונתה כדירקטור מטעם הציבור בתאגיד המים עין כרמים.

גב' חנה קובל מונתה לנציגת ציבור בועדת הערר לתכנון ובניה.

אושרה התקשרות בהסכם להקצאת מבנים לגני ילדים.

אושר ויתור על שטח מסלעה לטובת ביצוע ממ"דים.

התנהל ויכוח בין חברי האופוזיציה ליועץ המשפטי בעניין אישור פרוטוקולים של המליאה.מועצת עיריית כרמיאל - צילום רשמי של ישיבות קודמות.

top of page 3.2.16  ישיבת מועצת עיריית כרמיאל 1/2016  וישיבה מיוחדת על תקציב הפיתוח
סרטון הטלויזיה הקהילתית מתעד את מה שנאמר בישיבה:
צילום ועריכה הטלויזיה הקהילתית

תקציר

בדיון על אישור תקציב הפיתוח לשנת 2016 העלה יו"ר האופוזיציה (קונינסקי) השגות עקרוניות:
"תקציב בלתי רגיל המכונה גם תקציב פיתוח כולל את הפעולות החד פעמיות הנוגעות לרכישת נכסים, פיתוח תשתיות, ולהבדיל מהתקציב הרגיל תקציב הפיתוח ככל שהוא חייב להיות רב שנתי, משום שאין הוא לתקופה. אז קודם כל 31 מהסעיפים הם לא תב"רים, ואין פה תוכניות רב שנתיות. אנחנו רואים כל הזמן משהו שחוזר על עצמו. אנחנו לא מקבלים את כל ההסברים".
התעורר ויכוח על המועד בו קבלה האופוזיציה את המסמכים לקראת הדיון והטענות המהותיות התמסמסו כלא היו.מועצת עיריית כרמיאל - צילום רשמי של ישיבות קודמות.

חדשות כרמיאל:

פרסומים קודמים בארכיון 2015

חמי שטורמן ואורנה עמוס רכזי המשמרות החברתיים המישור הארצי top of page »   אחרי הבחירות - הגיע הזמן להשפיע - חמי שטורמן ואורנה עמוס

ראשי הערים נבחרו, אבל עבודת האזרחים לא תמה בקלפי. זה הזמן להצטרף ליוזמות המקומיות, לפקח על ההליכים השלטוניים, לחשוף את הקומבינות ולדאוג שהכסף יגיע לאן שצריך באמת.

מאז הקמתו, הצטרפו לרשת הארצית של המשמרות החברתיים המקומיים אחד עשר יישובים: באר שבע, בת ים, גבעתיים, גן יבנה, חולון, חיפה, כרמיאל, קריית אונו, ראשון לציון, רמת גן ותל אביב והם מתפקדים כרשת המתרחבת וגדלה מיום ליום (בקרוב יצטרפו רחובות וירושלים). פעילי המשמר המקומי נוכחים כמשקיפים בישיבות המועצה בכל יישוב, ומדווחים לציבור באופן שוטף, תוך דרישה מחברי מועצת היישוב לשקיפות ומתן דין וחשבון על פעילותם והתנהלותם בפני התושבים. במקביל, מקיימים הפעילים מפגשים עם ועדי שכונות וקהלים שונים, ליצירת זיקה ומעורבות אזרחית פעילה בכל ישוב. המטרה: לייצר שקיפות בשלטון המקומי ולהפעיל לחץ רציף בדרישה למחויבות נבחרי הציבור לתושבים.


חדשות כרמיאל   עם האצבע על הדופק נמשיך לעדכן אתכם ונשמח לשמוע מכם   » צרו קשר!